У Новомосковську медичних працівників привітали із професійним святом

День медичного працівника з року в рік в Україні відзначають у третю неділю червня. Саме тому, 13 червня, напередодні свята представників найблагороднішої професії в світі, у Новомосковську та Новомосковському районі відбулись урочистості присвячені Дню медичних працівників.

Самі ж святкові концерти відбулись одразу у двох закладах нашого міста. Першою урочиста програма розпочалась для медиків Новомосковської центральної районної лікарні. За лічені хвилини актова зала лікарні заповнилась лікарями, медичними сестрами, медиками-ветеранами, санітарами, техперсоналом та усіма тими, хто має відношення до галузі охорони здоров’я.

Особисто привітати тих, хто щодня бореться за життя жителів Новомосковщини приїхав Народний депутат України Вадим Нестеренко.

«Прийміть мої щирі вітання напередодні Дня медичного працівника! Ваша професія вимагає не тільки глибоких знань, досвіду і майстерності, але також і величезного милосердя, турботи і душевного тепла, аби навіть в найважчих ситуаціях вірити в краще і знаходити слова підтримки, яких потребують ваші пацієнти. Я від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Дякую за вашу працю, за врятовані життя і здоров'я людей. Адже всі ми розуміємо, що в житті немає нічого дорожчого за здоров'я. Бажаю вам щастя, достатку, сімейного благополуччя і всього найкращого», - зазначив у своїй промові Вадим Григорович.

Окрім того особистими подяками Народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренко за віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь, а також з нагоди Дня медичного працівника були нагороджені: медична сестра  - Сухорочко Ірина Сергіївна та лікар-анестезіолог  - Педан Злата Іванівна.

Також цього дня, слова подяки та найтепліші і найщиріші побажання на честь медичних працівників прозвучали від голови Новомосковської районної держадміністрації адміністрації Володимира Анатолійовича Сагайдака, заступника Новомосковської районної ради Валентини Семенівни Павлової, депутата Дніпропетровської обласної ради Анатолія Григоровича Білика, головного лікаря Комунального закладу «Новомосковська центральна районна лікарня» Вадима Вікторовича Михайлюти.

У своїх привітаннях посадовці зазначили, що праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Медиків недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У  руках медичних працівників щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від  рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого милосердя.

Жодне зі свят в нашому місті не проходить без музичного супроводження та концетрної програми. Тому офіційна програма присвячена Дню медичних працівників  чередувалась чудовими концертними номерами запрошених з Дніпра артистів.

Продовжилось святкування вже у приміщенні Новомосковської міської ради. Представники амбулаторій, Центру первинної медико-санітарної допомоги, стоматологічної поліклініки, станції швидкої допомоги та усіх інших лікарняних закладів нашого міста, зібралися у великій актовій залі міськради, аби у дружньому колі колег відзначити своє професійне свято.

Першою з вітальною промовою до винуватців свята звернулась заступник міського голови, начальник фінансового управління Дакова Тетяна Дмитрівна.

«Сьогодні в цьому залі зібралися представники медичної галузі міста. Ви обрали для себе найшляхетнішу професію, адже ви оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя. В охороні здоров’я нашого міста працює понад 1 тис. чоловік. Це колектив талановитих, здібних, відповідальних та особливих людей. За останні чотири роки медичні заклади нашого міста змінили свої обличчя. Більшість з них стали комфортними для перебування пацієнтів і для роботи лікарів. Ми облаштували кабінети новим обладнанням і апаратурою. Ми змінили психологію лікарів первинної ланки і їх пацієнтів. Також в цьому році ми повернули першу акредитаційну категорію нашій Центральній міській лікарні. Ми продовжуємо ремонтувати лікарняні корпуси, закуповувати необхідне медичне обладнання і ліки  для пацієнтів. Окремо хочеться подякувати народному депутату Вадиму Нестеренко за те, що він постійно допомагає нашому місту у залученні додаткових коштів з держбюджету на проведення капітальних ремонтів лікарень, амбулаторій та закупівлю різного медобладнання. Шановні медичні працівники! Кожен з вас виконує надважливу функцію ꟷ порятунку українців. У надважкий час ви завжди поруч з пацієнтами. Ви не маєте права на помилку, ви не маєте права на довгі роздуми, ви не маєте права навіть на власні емоції і страх. Щиро і сердечно дякую вам за кожну безсонну ніч, за кожну успішну операцію, за кожне врятоване життя! Нехай усе найкраще, чим багате наше життя, буде у кожного з вас. Нехай кожен день наповнюється радощами, щастям і любов’ю. Зі святом вас!», - зазначила у своїй промові Тетяна Дмитрівна.

Подяками виконавчого комітету Новомосковської міської ради за сумлінну працю, професійну майстерність, професіоналізм, наполегливість і старанність при виконанні  професійних обов’язків по наданню медичної допомоги населенню міста та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника були нагороджені медики Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», медпрацівники «Новомосковської центральної лікарні», працівники «Новомосковської міської стоматологічної поліклініки» та медперсонал «Новомосковської станції швидкої медичної допомоги».

З вітальним словом до присутніх в залі звернувся і Народний депутат України Вадим Нестеренко, який зазначив, що професія лікаря є однією з найважливіших, адже здоров’я для людини – один із головних чинників життя. І саме лікарі своєю невтомною працею забезпечують якість цього життя.

«Ваш високий професійний рівень та вміння є гарантом того, що ми спокійно ходимо по вулиці, інколи — навіть не завжди дотримуючись здорового способу життя. Ми вдячні за те, що ви більше уваги приділяєте часом хворим, ніж власній сім’ї та дітям. За те, що усю свою енергію ви вкладаєте в боротьбу з хворобами. За те, що незважаючи на складні умови праці, ви є зразком того, як потрібно долати усі труднощі. Дякуємо вам за працю, самовідданість та милосердя. Нехай ваша робота завжди приносить лише вдячність від пацієнтів! Міцного здоров’я, успіхів і лише позитивних моментів», - сказав під час урочистостей Вадим Григорович.

А яке ж свято без подарунків?! З нагоди Дня медичного працівника, за віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь особистими подяками Народного депутата України Вадима Нестеренко  були нагороджені: завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 6 – Самсонова Олена Іванівна, лікар-отоларинголог міської центральної лікарні – Семенко Антоніна Григорівна, лікар-офтальмолог міської центральної лікарні Модлінська Наталія Сергіївна.

По завершенню урочистої частини святкового заходу працівники культури нашого міста подарували медикам чудовий концерт. Музичні привітання для винуватців свята прозвучали від: Ольги Мельничук, Анастасії Чарун-Олійник, Анастасії Строїло, Максима Олійника, Наталії Піскової, Тетяни Старостенко та Віталія Половинко.

У свою чергу редакція «Полезной газеты Новомосковска» приєднується до привітань на честь наших дорогих медичних працівників.  Бажаємо Вам, успіхів, розвитку, сил і професіоналізму. Нехай кожен Ваш робочий день приносить вам радість. Зі святом!