У Новомосковську ліквідують зовнішню рекламу встановлену за часів правління Літвіщенко

Зараз місто Новомосковськ повністю обліплене рекламними конструкціями, що сильно псує зовнішній вигляд міста, а тому настав час робити генеральне прибирання!

В уяві постає місто, прикрашене гарними сюжетами. Але в реальності ми бачимо конструкції не покрашені і з обірваними лохмітями, та з неохайною прилеглою територією. Цікаво, чи усвідомлюють власники рекламних засобів, наскільки псують естетичний вигляд «коханого» міста?

Неодноразово відділ з питань інфраструктури та інвестицій писав листи, телефонував з проханням утримувати місця для розміщення зовнішньої реклами та прилеглу територію в належному санітарному та естетичному стані, але нічого не змінюється впродовж декілька місяців.

Вказаний біг борд встановили у 2006 році, коли мером міста був Віктор Літвіщенко. Вийшла досить кумедна ситуація: сам надав дозвіл на встановлення, сам демонтував, сам собі нагороду за демонтаж приписав.

Обов’язки Користувача рекламної конструкції:
— зобов’язаний утримувати місце для розміщення зовнішньої реклами на який встановлено пріоритет в належному санітарному та естетичному стані.

— зобов’язаний забезпечити засіб зовнішньої реклами маркуванням із зазначенням найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.

— утримувати місця для розміщення зовнішньої реклами згідно з вимогами правил та норм пожежної безпеки, забезпечити виконання норм і правил техніки безпеки, містобудівних, санітарних норм та інших вимог.

— утримувати спеціальні конструкції у належному технічному стані із забезпеченням негайного відновлення пошкоджених конструкцій, із заміною пошкоджених рекламних сюжетів, своєчасним оновленням зовнішнього вигляду рекламних засобів та рекламних сюжетів.

— не допускати розміщення спеціальних конструкцій з пошкодженими рекламними сюжетами строком більш ніж один календарний день на місцях, переданих у користування за Договором. У разі тимчасового невикористання робочої площини спеціальної конструкції, протягом 3 (трьох) календарних днів забезпечити її фоновим покриттям блакитного кольору.