У Новомосковську людей похилого віку знайомили з сучасними технологіями смартфонів та соцмережами

15 січня на абонементі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшла перша зустріч в рамках програми «Університет третього віку», на якій фахівець Центру вільного доступу до мережі Інтернет Лариса Буркевич розповіла гостям, як знайти спільну мову з чудом сучасної телефонії.

Ні для кого не секрет, що смартфони витіснили своїх «кнопкових пращурів» і набувають все більшої популярності навіть у людей «елегантного» віку. Проте, як і до всього нового, літнім людям тяжче звикнути до сучасних технологій, тому працівники бібліотеки вирішили прийти їм на допомогу.

«Новий смартфон. Знайомство із технікою» - саме таку назву мав захід, на якому пані Лариса розповіла своїм учням про можливості смартфонів, платформу Android, соціальні мережі та популярні месенджери. Присутні не соромилися ставити питання, занотовувати нову інформацію та тренуватися на власних гаджетах.

Відтепер кожен, хто хоче пізнати всі функції свого нового телефону, може завітати на безкоштовні тренінги, що будуть проходити кожного тижня по середах о 12:00 на абонементі центральної міської бібліотеки за адресою: вулиця Паланочна, 17-Б. Наступна зустріч відбудеться 22 січня.