У Новомосковську людей похилого віку навчали користуватись інтернет-ресурсами

Для багатьох власників смартфонів та планшетів пошук інформації в Інтернеті – одна з головних функцій гаджету після спілкування, адже телефони давно замінили персональні комп’ютери. Безкоштовний WI-FI, який сьогодні є чи не на кожному кроці, а також мобільний Інтернет допомагають нам дістатися корисного, важливого, пізнавального чи розважального контенту майже будь-де. Для цього в сучасних телефонах встановлений стандартний додаток браузера, яких, до речі, існує дуже велика кількість на будь-який смак. Саме про браузери йшла мова 3 квітня в читальному залі Новомосковської центральної міської бібліотеки під час тренінгу «Інтернет-ресурси» у рамках бібліотечно-цільового проєкту «Смартфон для Вас…».

Куратор тренінгів, провідний фахівець Лариса Буркевич розповіла присутнім про різнобарв’я браузерів на платформі Android, їх можливості, чим вони схожі та чим різняться. Кожному з учасників пані Лариса допомогла розібратися у вкладках браузерів, як їх вимикати одним лише натисканням і як відкривати наново. Торкнулися теми голосового набору запиту в пошуковій системі, а також поговорили про потенційно небезпечні сайти, на які ні в якому разі не варто переходити.

Наприкінці заходу ведуча приділила увагу гостям тренінгу на невеличких персональних консультаціях з різних питань, що стосуються їх смартфонів.