У Новомосковську кейс «Мобільний Офіс» ділитимуть дві організації

З метою забезпечення створення зручних умов та доступності для отримання соціальних та адміністративних послуг громадянами міста Новомосковська,  на  виконання  Закону  України  «Про адміністративні послуги»  від  06.09.2012 р.  № 5203-VI,  керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконком міської ради планує затвердити Порядок спільного використання кейсу «Мобільний Офіс» Управлінням праці та соціального захисту населення м.Новомосковська та Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Такий проект рішення опубліковано на сайті Новомосковської міської ради.

Проект "Мобільний офіс" - комплект сучасної портативної техніки. Увесь мобільний офіс вміщується в компактний металевий кейс. У ньому - ноутбук, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор (який забезпечує роботу на 5-6 годин) та веб-камера. Передбачений і безготівковий розрахунок через Інтернет-банкінг на місці. Новий сервіс запровадили для людей з інвалідністю на дому.

Мобільне робоче місце адміністратора ЦНАП як ноу-хау у сфері надання адміністративних послуг почав розповсюджуватися не лише в межах регіону, а й інших областях. Окрім людей з інвалідністю, такою послугою можуть скористатися й люди похилого віку.  До заявника з таким кейсом виїжджає державний реєстратор чи працівник соціального захисту (усе залежить від обставин та потреб замовника послуг). Подати заявку можна у телефонному режимі. Зареєструвати дату та час приїзду адміністратора. Результат надання адмінпослуги людина отримує через кур'єрську службу або рекомендованим листом.

Управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська та Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради повинні укласти двосторонній договір про відповідальне користування кейсу «Мобільний Офіс», що має позитивно вплинути на загальну кількість админпослуг, які можливо надати мобільно.

Отримати інформацію про можливість отримати ту чи іншу послугу можна за телефонами:

Управління праці – (0569) 31–49–84;  (0569) 31–49–72

ЦНАП – (05693) 7-12-57, (05693) 7-81-06 (адміністратори центру)

Комментарии