У Новомосковську кандидат у президенти Олександр Вілкул зустрівся з виборцями

У суботу, 9 лютого, з офіційним візитом до Новомосковська та Новомосковського району завітав народний депутат України, кандидат у президенти Олександр Вілкул.

Перед тим, як відправитися на зустріч з виборцями Олександр Юрійович відвідав Дніпровський «Хлібозавод №10», де заявив – держава повинна посилити контроль за цінами на соціальні товари, адже за останні п'ять років ціни виросли в 5 разів.

ТОВ «Хлібозавод №10» є розвиненим підприємством, оснащеним новим сучасним обладнанням, із цехами й підрозділами, спрямованими на випуск високоякісної, конкурентоспроможної хлібобулочної продукції. Виробничі, складські й допоміжні приміщення запроектовані з урахуванням технологічного процесу й з дотриманням вимог санітарних правил для підприємств хлібопекарської промисловості.

Завдяки сучасному устаткуванню й традиційним технологіям виробництва хлібобулочної продукції із пшеничного й житнього борошна, опарному способу тістоприготування із застосуванням порційного методу приготування напівфабрикатів у діжах, виробництву житньо-пшеничних сортів хліба на заварках, рідких житніх заквасках, а також використанню високоякісної вітчизняної сировини, забезпечені не тільки висока якість і смакові властивості вироблених виробів, але й збережені їхня цінність і корисність через застосування натуральних інгредієнтів. На підприємстві на даний час виробляється асортимент з 32 найменувань хлібобулочних виробів, що складається із пшеничних, житньо-пшеничних, булочних і здобних виробів.

В ході відкритого діалогу з трудовим колективом хлібозаводу Олександр Вілкул наголосив на необхідності наведення порядку в хлібобулочній галузі.

«Скоро навіть хліб стане «золотим», елітарним продуктом харчування. Після перемоги на виборах ми дуже швидко повернемо контроль за цінами на найбільш соціально значущі продукти. Шляхом контролю над націнками торгових мереж.

Через ефективну роботу Аграрного фонду - зерно буде закуповуватися у фермерів на ринку, але в момент збору врожаю за більш дешевими цінами, замість спекулянтів, які зараз це роблять. А потім, протягом року, за рівними цінами зерно продаватиметься виробникам для того, щоб не було стрибків», – зазначив він.

Офіційна ж зустріч виборців з кандидатом у президенти України Олександром Вілкулом проходила у Новомосковському Палаці культури «Металургів». Зустрічали народного депутата жителі Новомосковського, Магдалинівського та Юр'ївського районів, а також жителі м. Новомосковськ: депутати і супроводжуючі особи; активісти, члени комісій, квартальні; духовенство, вчителі та соціальні працівники; працівники комунальних підприємств; працівники промислових підприємств; представники азербайджанської громади. Загалом в актовому залі зібралось не менше 750 осіб.

 

Під час зустрічі Олександр Юрійович окреслив найголовніші моменти: розповів про себе та ознайомив виборців зі своєю передвиборчою програмою,  пояснив, як збирається налагоджувати зв’язок між владою та жителями нашої країни.

«5 років йде війна. Війна, яка несе гіркоту і страждання громадянам нашої країни. Війна, яка позбавляє майбутнього наших дітей і онуків. Війна, на якій наживається влада...

Україна, колись багата і мирна, перетворилася в найбіднішу країну Європи. Гинуть мирні жителі і військовослужбовці ЗСУ. Близько 8 мільйонів громадян України, за визнанням влади, працюють за кордоном. У країні більше 1,5 млн! вимушених переселенців. Пенсіонери, працівники бюджетної сфери, працьовиті люди не в змозі оплачувати постійно зростаючі тарифи ЖКГ.

Я переконаний, що ситуація повинна змінитися кардинальним чином. Час піти від руйнування - країни, суспільства, сім'ї - до творення. Потрібно починати будувати, виробляти і розвивати. Це непростий шлях. Але разом з вами ми подужаємо його.

Нам потрібно зробити 4 кроки до успіху: зупинити війну, прийняти нову Конституцію, відродити економіку, повернути стабільність та соціальний захист кожному громадянину України», - зазначив Олександр Вілкул.

Сама ж зустріч проходила у форматі відкритого діалогу. Присутні в залі мали змогу поставити кандидату у президенти свої запитання. Звичайно ж, що найгостріші питання стосувались миру в країні, медичної, пенсійної та освітньої реформ, будівництва нових промислових підприємств та робочих місць, соціальних виплат людям пільгових категорій, комунальних послуг та багато іншого.

Нагадаємо, що чергові вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року. Передвиборна кампанія почалася 31 грудня минулого року.

Комментарии