У Новомосковську збирають кошти для родини, яка постраждала у страшному ДТП

У вівторок, 12 січня, в місті Новомосковську сталося страшне ДТП під час якого постраждала молода мама та її 2-річна донька. Під час ДТП зіткнулися Daewoo Nexia і Volkswagen Polo. Від сильного удару один з автомобілів відлетів на тротуар біля пішохідного переходу, де в цей момент стояли люди. Нажаль маленька дівчинка отримала травми, несумісні з життям та померла по дорозі в лікарню. Детальної інформації про стан мами нема, але жінка залишилась живою.

Горе та відчай батьків загиблої дівчинка не передати словами. У соцмережах люди щохвилини висловлюють слова співчуття батькам та близьким родичам дівчинки. Наразі жителі Новомосковська самоорганізувались та вирішили надати фінансову підтримку родині, що постраждала у ДТП.  Тому, якщо ви бажає допомогти грошима родині Пікуль, то ось реквізити: НОМЕР КАРТКИ МАМИ ЩО ПОСТРАЖДАЛА У ДТП Пікуль Оксана Сергіївна 5168 7573 9378 9633. Номер телефону жінки: 097 514 4836.

Раніше також повідомлялось, що маму з дитиною до лікарні негайно відвіз пересічний водій, адже чекати швидку допомогу не було часу. У Новомосковській центральній лікарні травмовану дівчинку відмовились госпіталізувати, прикрившись карантином. Після цього дитину одразу повезли до Новомосковської центральної районної лікарні, але, нажаль, дитину не змогли врятувати. Чомусь лікар, який відмовив у госпіталізації не був притягнутий до відповідальності, а просто звільнений з лікарні, а начмед отримала догану.

Постраждала у ДТП Оксана Пікуль просить містян допомогти встановити особу чоловіка, що допоміг відвезти її та доньку до лікарні.