У Новомосковську до Дня Незалежності України провели годину державності

21 та 22 серпня в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська до дня Незалежності України в рамках проекту «Єднання заради миру та процвітання» з відвідувачами клубів «Валентина», «Едельвейс» та «Геть самотність» відбулася година державності на тему: «Ти свята і велична мати – Україна» та історична година «Чи знаєте ви історію своєї держави».

Україна — це країна довговічної боротьби за волю, яку вона здобула 24 серпня 1991 року. 24 серпня Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для долі українського народу — Акт проголошення незалежності України.

Відвідувачам клубів розповіли про пройдений тяжкий шлях нашої держави до здобутку незалежності, також усі бажаючі підготували вірші про Україну, згадували народні пісні та танцювали. Була проведена вікторина на тематику незалежності держави, де відвідувачам загадували загадки про нашу неньку – Україну. Усі відвідувачі тер центру залишилися задоволеними та отримали позитивний заряд емоцій.

Комментарии