У Новомосковську дошкільнята прийняли участь у велогонках

17 травня у Новомосковському парку відпочинку ім. Сучкова відбулись міські змагання з велогонок серед дошкільнят. Ці змагання проходили за підтримки Новомосковського міського центру здоров’я “Спорт для всіх” та Управління освіти Новомосковської міської ради.

Сьогодні в парку зібрались всі садочки нашого міста. Учасників прийшли підтримати їх вихователі та батьки. Команда кожного садочка складалась з 6 чоловік старшої групи, 3 хлопчики та 3 дівчинки. Хлопчики змагались між собою на велосипедах, а дівчатка на самокатах.

Вимоги для участі в велогонці мінімальні: наявність велосипеда або самокату, бажання кататися.

Змагання з велогонок, це насамперед активне проведення дозвілля та популяризація здорового способу життя. Основна  мета велогонки  - це  здорова молодь на велосипедах, на вулицях нашого міста.

Складались змагання з двох естафетам. У першому змаганні хлопчикам по одинці потрібно було наввипередки  проїхати по прямій, дистанцією 20 метрів.

Дівчатка в свою чергу на тій же дистанції тільки на самокатах. Журі оцінювало окремо кожного учасника велогонки.

Для того, щоб остаточно визначити переможців було проведено 2 – гу  естафету, в якій, на тій же дистанції потрібно було проїхатися змійкою не зачепивши перепони на шляху.

Під час змагання, кожна дитина старанно виконувала всі поставлені завдання. І ось після двох конкурсів, журі підвели підсумки, за якими призові місця розділились наступним чином:

У першій естафеті  серед дівчат:

III – Проненко Марія

II – Барділовська Анфіса

I – Паніхіна Олександра

У першій естафеті серед хлопчиків:

III- Мицик Кирило

II – Прохоронко Ваня

I – Різніченко Кирило

У другій естафеті серед дівчаток:

III – Барділовська Анфіса

II – Паніхіна Олександра

I – Щербина Марія

У другій естафеті серед хлопчиків:

III – Бабенко Ігор

II – Медведєв Діма

I  - Панасенко Михайло

За першу естафету, учасники котрі зайняли призові місця, були нагородженні грамотами, медалями та призами, за другу естафету – призами. Зазначимо, що всі дітлахи, які приймали участь у змаганнях, отримали солодкі призи.

Комментарии