У Новомосковську для працівників дошкільної освіти провели семінар-практикум

24 квітня гостинно відчинилися двері Новомосковського закладу дошкільної освіти № 8 «Черемушки» педагогічним працівникам міста, вітаючи усіх на семінарі-практикумі «Соціалізація особистості в умовах сучасного художньо-естетичного простору ЗДО».

Привітали учасників семінару-практикуму найголовніші його учасники – вихованці закладу, хореографічною композицією «Весна» та виступом хорового колективу з піснею «Діти – квіти».

Зі слова вітання до присутніх звернулась в.о. начальника управління освіти Катерина Сильченкова, бажаючи усім плідної та творчої співпраці.

Начальник відділу соціального захисту та дошкільної освіти Наталія Куга зазначила, що процес соціального розвитку дитини починається з раннього дитинства і проходить у певному соціальному середовищі. Для дитини, що соціалізується, відповідними еталонами зміни соціального середовища є сім’я, заклад дошкільної освіти, найближче оточення.

Сьогодні необхідно формувати особистість, здатну в певних умовах діяти доцільно, застосовувати набуті раніше знання і досвід за нових обставин, домагатися успіху та визнання іншими людьми, збагачувати досвід, самовдосконалюватись.

Директор ЗДО №8 «Черемушки» Євгенія Костенюк закликала гостей до пізнання нового та професійного зростання.

Присутні переглянули інтегровані заняття:

- з мовленнєвого та художньо-естетичного розвитку «Зустріч з весною» в молодшій групі № 3 «Дзвіночки», яке провела вихователь Ірина Пашиста;

- з мовленнєвого розвитку, ознайомлення з довкіллям і художньо-естетичного розвитку «Подорож різнокольоровими стежинками» в середній групі № 4 «Вишеньки», яке провела вихователь Світлана Шовкопляс;

- з мовленнєвого розвитку та навчання грамоти «Чарівний куб» в старшій групі № 7 «Веселий гном», яке провела вихователь Ірина Неділько.

Вихователь-методист Юлія Фролова провела ділову гру з вихователями-методистами «Мистецтво в житті людини».

У практичному блоці вихователем-методистом до уваги присутніх було представлено презентацію-коментар «Соціалізація особистості в умовах сучасного художньо-естетичного простору ЗДО №8 «Черемушки», в якій розкрито досвід роботи закладу з художньо-естетичного розвитку дітей дошкільного віку.

Родзинкою семінару-практикуму став творчий блок, де присутні переглянули музично-театралізовану виставу «Мандри писанки» за участю вихованців логопедичного пункту ЗДО №8 «Черемушки», яку підготували вчитель-логопед закладу Ольга Зімовнова та музичний керівник Ольга Козачина.

Наприкінці зустрічі Наталія Куга ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо соціалізації дитини дошкільного віку у процесі розвитку художньо-естетичних здібностей та підвела підсумки семінару-практикуму.