У Новомосковську для керівників та членів виборчих дільниць провели інструктаж

12 липня співробітниками Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в області, з метою забезпечення безпеки громадян під час проведення позачергових виборів до Верховної ради України у 2019 році в приміщенні актової зали Новомосковської міської ради проведено інструктаж з керівниками та членами виборчих дільниць, які розміщені на об’єктах міста.

В ході заходу висвітлені основні профілактичні заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях та оговорені основні недоліки з питань пожежної безпеки, які залишаються не усуненими на об’єктах розміщення виборчих дільниць.

Не менш важливим було обговорення правил поведінки та алгоритму дій у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Усім проінструктованим співробітники ДСНС вручили інструкції і пам’ятки про заходи пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях.

Наостанок співробітники ДСНС зазначили, що протипожежні вимоги мають дотримуватись усіма керівниками та членами виборчих дільниць протягом всього процесу голосування та під час підрахунку голосів та у разі виявлення надзвичайної події (пожежі, розливу легкозаймистих речовин, хімічно небезпечних продуктів тощо) слід негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101».

Комментарии