У Новомосковську відкрилася персональна виставка картин Віктора Шумейка

У Новомосковській бібліотеці-філії №3 відкрилася персональна виставка талановитого новомосковського художника і музиканта, друга бібліотеки та активного учасника арт-вітальні «Натхнення» Віктора Васильовича Шумейка під назвою «Твори за повелінням серця».

Художник закінчив Дніпропетровський монтажний технікум за фахом архітектура, але, як він сам з іронією каже, доводиться мулярувати. Музика ж прийшла у його життя в дитинстві, хлопець спочатку почав грати на баяні, а потім на духових інструментах. До речі, ще за часів існування у парку біля Самари танцювального майданчика пан Віктор грав там у духовому оркестрі, а згодом – в оркестрі народних інструментів Палацу «Металургів».

Навіть під час служіння в армії Віктор Васильович у вихідні і святкові дня грав в оркестрі, виступи якого приходили послухати багато бажаючих. Гітару музикант опанував самотужки, а потім в ньому прокинулося несамовите прагнення стати художником.

Навчаючись самостійно, перші художні спроби аматора виходили не найкращими. Та в кого все виходить з першого разу? З часом картини ставали досконалішими, почали з’являтися на виставках. Як вуличний художник, пан Віктор спробував себе на вернісажі у Києві, де такі ж майстри під відкритим небом демонструють та водночас продають свої пейзажі. Картини Віктора Васильовича виявилися нічим не гірші за «столичні», а один з його витворів «Вітряк і соняшники» навіть поїхав у далеку Австралію разом з австралійським туристом, якому припала до душі картина новомосковського художника.

Сьогодні помилуватися його картинами може кожен містянин лише завітавши до бібліотеки-філії № 3, яка працює кожного дня окрім п’ятниці і суботи з 10:00 до 18:00. Завітайте в бібліотеку, насолодіться прекрасним.

Комментарии