У Новомосковську відбулось чергове засідання виконкому

16 серпня в приміщенні Новомосковської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету міста.  На порядок денний було винесено і розглянуто близько 47 питань.

Члени виконкому розглядали і затверджували проекти рішень, що стосуються розвитку культури та спорту, сфери поліпшення освіти і медицини нашого міста, житлово-комунального, соціального, економічного розвитку, архітектури та містобудування, і безліч інших питань.

Шаликін Віктор Петрович – начальник управління культури, молоді, національностей релігій розповів стосовно плану  проведення Дня міста Новомосковська, який відбудеться  21-22 вересня 2019 р.

Святкування розпочнеться 21 вересня з урочистої церемонії покладання квітів до меморіалу “Вічної Слави”, так, як ці дні пов’язані ще й  з визволенням нашого міста від фашисько – німецьких загарбників. Загалом  в цьому році пропонується проведення наступних заходів :дослідницький конкурс робіт з історії та краєзнавства міста ім. Анатолія Джусова, фестиваль майстрів народного мистецтва “Містечко майстрів”, також пропонують організувати дві сцени, одну з них встановити біля палацу “Металург”, іншу в парку ім. Сучкова для того, щоб паралельно проводити різні флеш моби, майстер класи, концертні програми, і потім основний концерт о 19.30 відбудеться  біля палацу “Металург”, завершити святкове  дійство планують феєрверком.

Грицків Людмила Анатоліївна - начальник управління освіти – надала повний звіт стосовно результатів виконання рішення виконавчого комітету від 19.04.2019р. №216/0/6-19 «Про організацію роботи закладів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти влітку 2019 року».  За словами Людмили Анатолівни влітку з 28 травня по 14 червня було організовано відпочинок дітей у закладах міста, 16 на базі шкіл міста і 2 на базі позашкільної освіти. Всього оздоровлено було 1940 дітей, з них 694 дитини  пільгової категорії. На оздоровлення дітей пільгових категорій в пришкільних таборах відпочинку було витрачено коштів з місцевого бюджету 340 тисяч 60 гривень. Під час роботи пришкільних таборів в 12 закладах діяли 34 групи з вивчення англійської мови та пізнавально - розважальні програми. Мовні групи відвідали 609 дітей.

Федорченко Валерій Анатолійович – директор КП «Новомосковськтеплоенерго» надав інформацію щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво,транспортування та постачання для бюджетних організацій та інших споживачів. На даний момент  тариф становить 1900 гривень, 2 копійки за 1 гігікалорію тепла, минулий тариф складав 1723 гривні  за 1 гігакалорію тепла. Це пов’язано з тим, що на сьогоднішній день, електроенергія вже зросла на 20%. А також в  зв’язку з тим, що на сьогоднішній день ще й досі не відома  ціна на газ.  КП “Новомосковськтеплоенерго” не має договору з Нафтогазом , ціна на газ міняється щомісячно і якою буде ціна на момент початку опалювального сезону нікому невідомо, тому такий тариф встановлений згідно ціни, яка існувала на період кінця опалювального сезону. Валерій Анатолійович зазначив, що така ціна  не остання і перед початком опалювального сезону можливо доведеться вносити корективи, так як, тариф буде встановлюватися  згідно росту  або пониженням ціни за електроенергію.

Загалом на засіданні ще було розглянуто низку важливих питань:

 1. Про план заходів із забезпечення складання проекту місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік.
 2. 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада 2018 року № 762 «Про місцевий бюджет Новомосковська на 2019 рік». Доповідає: Дакова Тетяна Дмитрівна - заступник міського голови, начальник фінансового управління.
 3. 3. Про внесення змін та доповнень до пропозицій та календарного плану щодо реалізації комплексної Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 рокиу 2019 році. Доповідає: Грицків Людмила Анатоліївна - начальник управління освіти.
 4. 4. Про встановлення граничної ціни на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання (послуги з постачання теплової енергії) для населення. Доповідає: Федорченко Валерій Анатолійович – директор КП «Новомосковськтеплоенерго».
 5. 5. Про узгодження міської Програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2024 року». Доповідає: Гінкота Леонід Володимирович - головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 6. 16. Про внесення змін до штатного розпису територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) м. Новомосковська.
 7. 17. Про забезпечення продуктовими наборами малозабезпечених громадян міста Доповідає: Ляшок Валерій Миколайович – в.о. директора територіального центру
 8. Про відзначення в місті Дня партизанської слави.
 1. Про затвердження заходів щодо проведення благодійної акції «Милосердя» та відзначення в місті Міжнародного дня громадян похилого віку і Дня ветерана.
 2. Про закріплення осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дiй.
 3. 21. Про затвердження Порядку надання соціальної підтримки населення до державних свят, пам’ятних та урочистих дат у вигляді продовольчих наборів, солодощів, подарунків.
 4. Про затвердження протоколів засідання комісії по розгляду спірних та неврегульованих питань, що виникають під час призначення населенню соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
 5. Про затвердження протоколів засідання комісії з питання формування пропозиції стосовно потреби спрямування субвенції за напрямами проектних, будівельно-ремонтних робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Доповідає: Горбач Галина Миколаївна - начальник управління праці та соціального захисту населення.
 6.  Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів обласної субвенції.
 7.  Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету.
 8.  Про надання матеріальної допомоги на поховання громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету. Доповідає: Тихонова Ольга Сергіївна - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 9. Про надання матеріального заохочення головам квартальних комітетів. Доповідає: Хорішко Ігор В’ячеславович – начальник відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби.
 10. 34. Про дозвіл виключення з житлового фонду квартири 10 у житловому будинку № 10 по площі Героїв м. Новомосковськ. Доповідає: Майстренко Ірина Вікторівна – начальник сектору містобудування та архітектури - головний архітектор.
 11. 35. Про встановлення дорожнього знаку по вул. Сучкова в районі 2 прохідної НТЗ. Доповідає: Поздняков Микола Анатолійович – головний спеціаліст відділу з питань інфраструктури та інвестицій.
 12. 36. Про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Самарь Медіа».
 13. 37. Про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами ФОП Полоса В. М.
 14. Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 21.09.2016р. № 262 ФОП Барсук М.О.
 15. 39. Про надання дозволу на перенесення рекламного засобу, внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами та продовження терміну дії дозволу від 22.06.2016 р. № 227 ТОВ «Самарь Медіа». Доповідає: Прибиткова Юлія Миколаївна – начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій.
 16. Про внесення змін до рішення від 17.12.2008 року №1131 «Про затвердження акту Державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію гаражного боксу «З» № 2 по вулиці Радянській, 10 у місті Новомосковську Власник – Держава Україна». Доповідає: Сагайдак Яна Володимирівна – в.о. начальника юридичного відділу.
 17. 41. Про внесення змін та доповнень до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми реформування і розвитку житлово- комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки» на 2019 рік.
 18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №199/0/6-16 від 15.03.2019року «Про затвердження заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїздних доріг на 2016-2020 роки» на 2019 рік».
 19. 43. Про внесення змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2019 рік.
 20. 44. Про внесення змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2016-2020 роки» на 2019 рік. Доповідає: Сігіда Станіслав Юрійович – начальник управляння житлово-комунального господарства та капітального будівництва.

Комментарии