У Новомосковську відбулась зустріч з поетесою Тамарою Косяченко

24 березня фахівці абонементу центральної бібліотеки м. Новомосковська запросили всіх бажаючих на зустріч з цікавою людиною «Не знала я, що так тебе люблю», гостею якої стала Тамара Іванівна.

Це якесь неповторне відчуття – чути вірші у виконанні їх автора, адже тільки він по-справжньому відчуває, де має бути наголос, пауза, інтрига. Тільки автор може передати весь діапазон почуттів, що охоплювали його в момент написання поезії. Натхненно, неймовірно чуттєво декламувала свої вірші пані Тамара, згодом розповівши про плани на майбутню збірку та поділившись декількома поезіями з неї.

У бібліотеки м. Новомосковська багато друзів, так само, як і бібліотека є другом для багатьох. В її стінах постійно збираються однодумці, захоплені читачі, натхненні музики, обдаровані письменники та поети-аматори, якими пишається наше місто. Поетеса Тамара Косяченко є однією з таких людей – талановита в роботі, творчості, дружбі, любові. Жодне свято, творче зібрання чи імпровізований концерт не обходяться без її проникливих поезій, в яких вона торкається геть різних тем. Але найулюбленіше, звісно, про кохання.

Бездоганним співом доповнила ліричний вечір художній керівник Новомосковського клубу культури Наталія Піскова, а учасниці клубу «Роксолана» Людмила Князєва, Олена Волик, Валентина Ганкевич, Лариса Волкова та Валентина Старовойтова зачитали свої улюблені вірші новомосковської поетеси, що неабияк розчулило гостю.

Творчий вечір подарував всім присутнім часточку тепла, якою пані Тамара заряджає кожен свій вірш. Ведуча ж заходу, провідний бібліотекар абонементу Тетяна Коряк, побажала авторці якомога більше натхнення та нових звершень на її творчому шляху.

Комментарии