У Новомосковську відбулась виставка собак ”Звезды Днепра”

20 жовтня на стадіоні будинку культури ім. О.Гончара, при підтримці виконавчого комітету Новомосковської міської ради, відбулась сертифікована виставка собак “Звезды Днепра” та змагання собак службових і охоронних порід.

Виставка собак проводилась під егідою кінологічно–фелінологічної спілки України, головними організатором якої виступає Новомосковський розплідник охоронних собак “Дель–Кане-Тереззіне”.

В цьому році у виставці взяли участь понад 150 учасників із Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської областей та звісно учасники із Новомосковська. В даній виставці були представлені собаки абсолютно різних порід. Критерії відбору один – стандарт природи, затверджений міжнародною кінологічною федерацією.

Дана виставка проводиться з метою популяризації кінологічного руху, подальшого розвитку та удосконалення кінологічної служби, активізації діяльності кінологічних підрозділів в місті Новомосковську та Дніпропетровській області.

Конкурсантів оцінювали поважні журі, керівник кінолого–фелінологічної спілки України Місюкова Антоніна, керівник Дніпровського відділення кінолого–фелінологічної спілки України Симонова Ольга, представник загону охорони при Новомосковському військовому комісаріаті, керівник розпліднику охоронних собак “Дель–Кане–Тереззіне”, суддя міжнаціональної категорії Притков Юрій Миколайович.

Першими стали показові виступи собак службових та охоронних порід. Участь у показових виступах взяли: кінологічний центр ГУНП в Дніпропетровські області, рота охорони антидеверсійного підрозділу 194 пантонно–мостового загону Державної спеціальної служби транспорту, Новомосковсько–Магдалинівський  об’єднаний міський військовий комісаріат та Охоронно – детективна агенція “Леон”.

З допомогою службових собак, учасники виставки продемонстрували глядачам такі прийоми як, загальний курс послуги, затримання умовного порушника, звільнення заручника,охорона зброї, напад на часового, захват диверсантів, конвоювання злочинця та виявлення речових доказів.

Після завершення показових виступів, організатор Місюкова Антоніна вручила всім вожатим солдатам грамоти та медалі.

Наступною була проведена експертиза на рингах. Собак водять по колу, міряють зріст, оглядають з усіх сторін и примушують пробігтися. Експертиза на рингах виставки, проводиться з метою оцінки особин різних порід та для визначення придатності їх до племінного використання. Експертиза проводиться у відповідності до стандартів порід та коментарів до них і правил комплексної оцінки.

Після завершення виставки, яка тривала 5 годин, завдяки компетентними суддями, були обрані переможці , та саме головне, що на даній виставці не було переможених, адже абсолютно всі зареєстровані учасники отримали призи для свої улюбленців.