У Новомосковську відбудеться презентація ІТ-платформи «Громадський Проект» в рамках програми «Партиципаторне бюджетування»

У середу, 26 червня, о 9:00 в приміщенні Новомосковської міської ради (1 поверх, мала зала) відбудеться презентація інтерфейсу користувача і можливостей ІТ-платформи «Громадський Проект» в рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Новомосковську на 2019-2022 роки».

Організатором даного заходу виступає Відділ з питань інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Завдання та заходи програми «Презентація інтерфейсу користувача і можливостей ІТ-платформи «Громадський Проект» в рамках міської цільової програми:

- Інформаційна  кампанія для жителів міста, громадських діячів, представників ЗМІ;

- Автоматизація етапів Бюджету участі:

* подання проектів;

* розгляд проектів;

* голосування за проекти;

* відбір переможців;

* звітність про реалізацію проектів.

Захід має на меті:

- сприяти налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування  з мешканцями міста  Новомосковськ з метою вирішення соціально значущих питань;

- презентувати платформу «Громадський проект» в рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Новомосковську на 2019-2022 роки»;

- зробити процес конкурсу прозорим на всіх етапах;

- залучити жителів міста  до бюджетного процесу в якому мешканці  вирішуватимуть, як розподілити визначену частину бюджету міста шляхом голосування за проекти, які буде профінансовано в 2020році.

Також у заході візьме участь:

Олександра Іваненко -customer success manager громадської організації "SocialBoost".

До участі у заході запрошуються всі бажаючи жителі міста Новомосковська.

Комментарии