У Новомосковську відбудеться концерт Національної заслуженої капели бандуристів України

13 травня, з нагоди Дня матері в Україні та Міжнародного дня сім’ї для мешканців Новомосковська відбудеться концерт Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Георгія Майбороди. Сам же концерт проходитиме в ПК «Металург» о 16:00. Вхід вільний (безкоштовний).

Національна заслужена капела бандуристів и ім. Г. І. Майбороди - найстаріший творчий колектив України. Капела відлічує свою історію з серпня 1918 року, відколи видатним бандуристом Василем Ємцем у Києві був заснований «Кобзарський хор» за сприяння Гетьмана Павла Скоропадського з 7-ми артистів, а згодом — капелу із 12-ти. У минулому році колектив відзначив свій 100-річний ювілей. І з осені 2018 року розпочав ювілейний тур по містам України.

На новомосковців чекають найкращі твори капели бандуристів! Філігранна відшліфованість кожного номера, величний, драматичний, часто трагічний характер творів поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьке характерництво - не може не вражати, не заворожувати глядачів. Не пропустіть таку унікальну чудову можливість!

Комментарии