У Новомосковську відбудеться громадська акція стосовно встановлення у місті пам’ятника Героям АТО

Про це повідомляє ветеран АТО Руслан Сергійчук на своїй сторінці у Фейсбук:

Вже тиждень пройшов після вимушеної громадської акції під Новомосковська міська рада🇺🇦, а пристрасті не вщухають.

9 вересня зібрались військові, ветерани, волонтери, родини загиблих військових та містяни, щоб почути звіт від міського голови про хід справ з встановлення Пам'ятника загиблим військовим Новомосковщини. Той самий, який проектувався ще до нової площі, той, на який в цьому році вже виділили кошти.

За версією фейкожурналіста Кості "Бульки", вся суть акції була в тому, щоб жінки з го "Родини загиблих в АТО/ООС" нападали на мученика Віктора Івановича, ображали його, матюкали, і хотіли прям розірвати на шмаття.... А ветерани, в кращих традиціях 2014, мали його розіп'яти на хресті в одних трусіках, а потім з'їсти🤣

Але виховані організатори та учасники акції провели все мирно, спокійно та результативно. І ми, нарешті, отримали відповіді на питання та всі необхідні документи.

Як бонус, вже в залі, Віктор Іванович вибачився за свою поведінку та слова #вітя_але_гараж... Щиро, чи тому що так треба було, це вже інше питання. І я прекрасно розумію, що таку людину важко змінити. Але, можливо, в майбутньому, він буде більш стриманим, та не таким емоційним при спілкуванні з людьми.

🙏Прохання до всіх "вітіних блогерів" не розганяти фейки, брехню та ваші особисті збочені фантазії. Це була не політична акція! Ми не були проти В.І.! У нас була одна вимога — надати звіт по пам'ятнику, бо на інформаційні запити ніхто не відповідав. Тому ми прийшли самі, щоб все з'ясувати.

Наступна акція 18 вересня в Новомосковській райраді. Результати сесії повідомлю👍