У Новомосковську відбувся урочистий концерт до Дня пам’яті та примирення

8 травня, на сцені палацу культури «Металург» м. Новомосковська, відбувся урочистий концерт присвячений Дню пам’яті та примирення.

74 роки минуло з страшних подій, коли пролунав останній постріл і запанувала тиша. Саме 8 травня 1945 року офіційно був прийнятий акт про беззастережну капітуляцію збройних сил Німеччини. Відповідно до указу президента від 24 березня 2015 року  в цей день, 8 травня,  щорічно в Україні відзначається День пам’яті та примирення.

На концерті для  всіх присутніх виступали артисти палацу «Металургів» у складі:  хор ветеранів «Жива пам'ять» та чоловічий вокальний гурт «Гармонія» (під керівництвом Миколи Тєтєріна), зразковий ансамбль «Фантазія», Хор ЗЗСО №18 (кер. Оксана Камшилова), студія сучасного танцю «Стиль-плюс», зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Грація» та співаки -  Вікторія Юрченко, Ольга Мельничук, Анастасія Строїло, Анастасія Чарун, Мирослава Григорук та Павло Смірнов.

Різноманіття і дуже емоційна програма концерту дозволила учасникам заходу не тільки виявити свої власні таланти, а також висловити ті національні та філософські контексти, які роблять тему Великої Перемоги вічною.

Саме задушевна пісня в часи тривоги, була ледве жевріючим вогником радості і недовгого відпочинку. В піснях концертної програми звучали найважливіші і такі близькі серцю теми – кохання, жінки на війні, сім’ї  та дружби. Звичайно не могла залишитися в стороні  й теперішня ситуацію на сході нашої країни.

З кожним роком все менше ветеранів залишається в життєвому строю. Наразі в нашому місті Новомосковську проживає лише 23 ветерани.

Страшні сліди залишила війна в цьому світі і житті кожного з ветеранів. Тільки на території України в руїни німці перетворили сто чотирнадцять міст і двадцять вісім тисяч сіл. Тому хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих хто відійшов у вічність.

Урочистий концерт став хорошою нагодою насолодитися музикою,  вшанувати пам'ять всіх полеглих воїнів  в битві за мир, та живих у кого й досі «серце в бинтах».