У Новомосковську відбувся турнір з баскетболу

Упродовж 18-20 червня 2020 року, з метою популяризації баскетболу, зміцнення дружніх зв’язків серед спортсменів інших міст та комплектування збірних команд у спортивній залі ДЮСШ міста Новомосковська, відбувся Всеукраїнський турнір з баскетболу серед чоловічих команд. У змаганнях брали участь 4 команди з різних міст України (Одеси, Запоріжжя, Дніпра та господарі турніру БК «Новомосковськ»).

Організаторами турніру є відділ з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Новомосковської міської ради та міська федерація баскетболу.

Минулого року, вперше в історії міста, був створений Баскетбольний клуб «Новомосковськ», який прийняв участь у змаганнях «Вища Ліга» чемпіонату України. Але, на жаль, чемпіонат був достроково завершений через пандемію коронавірусу.

Тренер БК «Новомосковськ» Кобець Ігор Васильович має звання заслуженого тренера України. Баскетболісти Новомосковська виступають в багатьох аматорських і професійних клубах України та за кордоном. Вихованець місцевої спортивної школи Кобець Олександр у складі національної збірної команди України став бронзовим призером чемпіонату Європи з баскетболу 3х3.

Результати змагань:
І місце – «Інваспорт-ДЮСШ» (Дніпро)
ІІ місце — БК «Новомосковськ»
ІІІ місце – збірна Запоріжжя
ІV місце – збірна Одеси.