У Новомосковську відбувся мітинг присвячений пам’яті загиблого героя АТО Ярового Микити

1 лютого у Новомосковську, на території колегіуму № 11, біля меморіальної дошки  відбувся мітинг на честь вшанування загиблого воїна Ярового Микити.

Вшанувати пам'ять полеглого бійця прийшли: представники міської влади, громадськість міста, рідні та друзі загиблого героя, учні та педагоги колегіуму № 11. В цей день учні колегіуму  підготували мітинг, адже Микита був випускником колегіуму.

Микита народився в селищі Меліоративне Новомосковського району. Микита гарно навчався в школі, співав та грав на гітарі, брав активну участь у шкільних заходах. Будучи в 9 класі він вже тоді вирішив стати військовим. Продовжив своє навчання у Запорізькому військовому ліцеї з посиленою військовою підготовкою.  Після закінчення вступив до Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

У квітні 2016 року вирушив на фронт, де був призначений командиром третьої механізованої роти, першого механізованого батальйону 54 окремої механізованої бригади, та став наймолодшим командиром. Микита ніс службу на одній із найнебезпечніших ділянок фронту – Світлодарській дузі. 18 грудня 2016 року під час виконання бойового завдання, Микиту було смертельно поранено кулею ворожого снайпера.

Указом Президента  30 грудня 2016 року за виняткову мужність та героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України за військову вірність присязі, лейтенанту Микиті Яровому посмертно присвоєно звання Герой України, з удостоєнням ордена Золота Зірка .

Під час мітингу до всіх присутніх зі словами подяки і підтримки ,та великої гордості за нашого земляка звернулись   виконуюча обов’язки начальника освіти Сільченкова Катерина Олександрівна та класний керівник Микити Ольга Василівна. У своїх промовах вони закликали громадськість завжди пам’ятати заради кого у нас з вами є мирне небо на головою.

Після закінчення мітингу всі присутні вшанували пам'ять полеглого хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки воїна.

Оксана Присяжнюк