У Новомосковську відбувся мітинг до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Щорічно сотні новомосковців приходять до меморіалу, щоб вшанувати пам'ять тих, чиїм життям оплачена Велика Перемога. І сьогодні, 9 травня, в Новомосковську біля Меморіалу «Вічна слава», на пл. Героїв, відбувся урочистий мітинг, присвячений 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На мітингу були присутні ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, представники міської влади, духовенства, політичних партій і громадських організацій, ветерани АТО, активісти і звичайні городяни.

Цього травневого дня навіть небо плакало у скорботі, адже Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Проходять роки, але залишається живою пам'ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі мало не кожної сім'ї України.

Мільйони українців 74 роки тому своєю хоробрістю, героїзмом і відвагою захищали рідну землю. Через важкі бої і мільйони жертв, прийшла до нас перемога. Не злічити подвигів - і бойових, і трудових, здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих і невідомих, живих і полеглих.

На жаль, роки забирають у нас наших героїв. В живих сьогодні залишилося зовсім мало ветеранів. І зустріч з кожним з них - це унікальний шанс і можливість сказати спасибі за героїчний подвиг, здійснений під час Другої світової.

Також на площі Героїв, біля меморіалу «Вічна слава», загиблих в ході війни присутні вшанували «військовим салютом» та хвилиною мовчання.

По завершенню мітингу всі присутні поклали квіти до підніжжя меморіалу.

Скільки б років і десятиліть не минуло, ми будемо знову і знову повертатися до Великої Перемоги, що ознаменувала торжество життя над смертю. Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.

Комментарии