У Новомосковську відбувся міні-ярмарок вакансій

В рамках реалізації проекту «Інститут консультанта роботодавця», та завдяки новаціям у підборі кадрів і надання послуг, 05 листопада 2019 року Новомосковським  міськрайонним центром зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для Управління поліції охорони в Дніпропетровській області. Метою заходу була легальна зайнятість як запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту з укомплектуванням вільної посади: охоронник.

Захід провів Командир взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Новомосковського МВУПО Дніпропетровської області капітан поліції Артем Васюченко, де зацікавив присутніх перевагами служби в Управлінні поліції охорони в Дніпропетровській області. Артем Васюченко ознайомив з вакантними посадами охоронників, з вимогами до кандидатів, основними принципами, умовами охорони об’єктів. Надав змістовну інформацію по відрядженням на об’єкти охорони.

Артем Васюченко також повідомив про соціальне забезпечення, зростаючу заробітну плату, професійну підготовку і відповів на запитання учасників заходу.

На міні-ярмарку вакансій для Управління поліції охорони в Дніпропетровській області були присутні 9 безробітних осіб, яких зацікавила дана пропозиція роботи.

Комментарии