У Новомосковську відбувся гала-концерт переможців та призерів міського конкурсу «Пісенне коло – 2019»

Щороку в закладах дошкільної освіти Новомосковська проходить міський конкурс «Пісенне коло» серед творчо обдарованих дітей. Ось і цей рік не став винятком.

Пісня – наш духовний скарб, вона єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співучого народу, про наших талановитих дітей.

Напередодні Дня матері відбувся гала-концерт переможців та призерів міського конкурсу «Пісенне коло – 2019».

Глядачі мали можливість побачити виступи вихованців з кожного закладу дошкільної освіти міста. Розпочав гала-концерт хоровий колектив ЗДО № 8 «Черемушки» з піснею «Діти квіти». Наймолодшими учасниками були вихованці молодшого дошкільного віку цього закладу (вокальний ансамбль «Черемшинонька») з піснею «Киця-кицюня».

Багато сольних, дуетних виступів було присвячено ніжним, рідним, турботливим матусям, бо саме вони найдорожче, що є в житті кожної дитини.

За результативність роботи з обдарованими дітьми, забезпечення високого рівня естетичного розвитку вихованців педагогічні колективи закладів дошкільної освіти отримали грамоти управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради, а вихованка Софія Величко (ЗДО № 4 «Росинка») з мамою Вірою Олександрівною отримали подяку за виконання пісні «Разом з мамою».

Вдалим феєричним сольним виступом вихованки ЗДО № 14 «Струмочок» Софії Перекос з піснею «Україна – матуся моя» завершився гала-концерт.

Без мрії не можна жити. Ми впевнені і віримо, що мрії збуваються. І здійснення їх можливо при гармонії всіх сердець. В унісон з дитячими серцями б’ються серце батьків, педагогів, які сьогодні випромінюють безмежне тепло, любов та щастя.

Комментарии