У Новомосковському центрі зайнятості провели міні-ярмарок вакансій

 

13 вересня 2021 року Новомосковським міськрайонним центром зайнятості з метою  прискорення укомплектування вакансій  з представниками регіональної філії «Придніпровська залізниця» роботодавцем було проведено міні-ярмарок вакансії .

Для участі у заході було підібрано сім осіб, які звернулися для пошуку роботи до  Новомосковського міськрайонного центру зайнятості.

Помічник начальника  з кадрових питань дистанції електропостачання Нижньодніпровськ-Вузол Оленюк В.О. ознайомила присутніх з переліком посад, що потребують укомплектування та продемонструвала відеоролик для наглядного ознайомлення  з роботою на посадах: «електромонтер контактної лінії», «електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі», «електромеханік дільниці».

Помічник начальника  з кадрових питань дистанції сигналізації та зв’язку Нижньодніпровськ-Вузол Подобна Л.Г. запропонувала шукачам роботи посаду «електромеханіка засобів сигналізації, централізації та блокування та зв’язку» та розповіла про переваги, які надає працевлаштування в сфері залізничного транспорту (можливість оздоровлення працівника та членів його родини на морі та отримання разових безкоштовних квитків ОСЗ для особистих поїздок залізничників та членів їхніх сімей).

Інспектором  з кадрів дистанції колії Нижньодніпровськ-Вузол Жирко В.М. шукачам роботи, які ще не мають відповідної освіти, але мають бажання стати працівниками залізничної сфери, було запропоновано вакансію «монтер колії».

В процесі спілкування зацікавлені особи з числа безробітних ставили питання стосовно наявності досвіду роботи, соціального захисту та режиму праці. Всім хто виявив бажання було запропоновано відвідати можливе місце роботи та детальніше ознайомитися з запропонованими вакансіями.

Плідна співпраця з роботодавцями – приорітет роботи служби зайнятості.