У Новомосковському терцентрі відбувся черговий тренінг “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей”

З 04 по 07 грудня 2019 в приміщенні клубу Територіального центру соціального обслуговування м. Новомосковська (вул. Паланочная 29), в рамках проекту "Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей" за підтримки Міжнародної організації по міграції(МОМ), відбулися 2 тренінги на тему: ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, МІСЦЕВА АДВОКАЦІЯ ТА РОБОТА З ОРГАНАМИ ВЛАДИ. Тренінг проводили досвідчені тренерки Яна Любимова і Юліана Гасанбекова.

На тренінгу були розглянуті питання гендерного фокусу та гендерної перспективи, інтерсекційний підхід, Гендерний підхід в дії. Провели захоплюючу командну гру «Бути жінкою». Для подальшого використання в роботі, від МОМ нам подарували 6 комплектів гри «Бути жінкою».

На наступному занятті розглянули методи створення концептуальної (змістовної) рамки для планування та створення стратегії адвокації. Тренувалися складити запити, пропозиції, скарги, клопотання. Розглянули форми роботи в ході адвокаційної кампанії.

Взагалі було дуже цікаво та корисно. Ми дякуємо Міжнародній організації по міграції(МОМ) та тренерам Яні і Юліанні від благодійної організації “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” за проведений захід та надання можливості отримати нові корисні знання.