У Новомосковському терцентрі відбувся черговий тренінг «Психічна травма. Допомога та самодопомоги. Система ресурсів BASIC PH”

19 листопада 2019 року в приміщенні клубу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська відбувся черговий тренінг «Психічна травма. Допомога та самодопомоги. Система ресурсів BASIC PH».


Захід проводився в рамках проекту "Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей" за підтримкою Міжнародної організації з міграції (МОМ). Заняття проводила психолог Проніна Валентина Володимирівна.
На тренінгу були розглянуті такі питання, як: Що є мій світ? Що є моє життя? На що ти реагуєш? Що перед тобою?


Також продовжили практикувати метод «Колесо життя». Цей метод, незважаючи на свою простоту, ефективно допомагає визначити уразливі місця у нашому житті, намітити пріоритети, цілі та життєві плани.

На протязі тренінгу психолог Валентина Проніна надала ділові поради та методики, які застосовуються в практиці надання самодопомоги користуючись системою ресурсів BASIC PH. Учасники тренінгу на собі відчули переваги та позитивні зміни в застосуванні запропонованих методик. Наприкінці тренінгу Валентина провела індивідуальні психологічні консультації з громадянами міста.