У смт. Меліоративне Новомосковського району молодий чоловік заночував у магазині заради наживи

21 лютого 2020 року у смт. Меліоративне Новомосковського району сталася курйозна ситуація – чоловік пробрався до магазину заради наживи, заночував там, а вийти з приміщення не зміг.

Зазначається, що близько восьмої ранку 21.02.2020 року власниця магазину у смт. Меліоративне прийшла до себе на роботу, відкрила магазин і одразу помітила, що її товар знаходиться не на своїх місцях. Жінка вирішила не заходити у магазин і зателефонувати на мобільний телефон поліцейського офіцера громади Артема Денисенко.

Поліцейські відреагували та оперативно прибули на місце події. І не дарма! В магазині поліцейські виявили особу, яка намагалася сховатися.

З’ясувалось, що молодий чоловік ввечері 20 лютого, перед закриттям магазину, сховався від очей продавчині, аби залишитись «переночувати та трішки поживитись», а коли магазин зачинився, юнак спокійно забрав собі грошові кошти у сумі близько 4.5 тис. грн, продукти, цигарки... але покинути місце злочину не зміг, тому що магазин з середини відчинити не вдалося. Тоді він вирішив залишитись до ранку і вранці вийти з магазину наче перший покупець.

Ніч була довга, продуктів на полицях багато. Їсти не переїсти... Але зранку горе-крадію ще раз не пощастило, він був затриманий поліцією разом з усім вкраденим у кишенях.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу для проведення всіх необхідних слідчих дій.

Громадянина Т. доставлено до Новомосковського відділу поліції для встановлення обставин події та заповнення дактилоскопічної карти.

Комментарии