У Новомосковському районі вогнеборці продовжують навчати дітей основам безпеки життєдіяльності

9-го грудня 2019 року, інспекторський склад Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями середньої загальноосвітньої школи розташованої в селі Королівка.

В ході профілактичних заходів співробітники ДСНС нагадали дітям основні правила пожежної безпеки в побуті, правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів і т.д. Застерегли завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, дотримуватися правил переходу вулиць і доріг, не розпалювати вогнища і кидати в вогонь легкозаймисті рідини. Порадили обережно користуватися електричними побутовими приладами, печами всіх видів тощо. Нагадали у разі небезпеки негайно потрібно телефонувати до Служби порятунку «101».

З метою якісного засвоєння дітьми застережень рятувальники вручили матеріали наочної агітації.

Проведення таких заходів мають на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.