У Новомосковському навчальному закладі провели захід направлений на популяризацію служби пробації України

В рамках проведення Дня юриста України, до Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. Сергія Васильовича Литвиненка був запрошений колишній випускник 2017 року, наразі старший інспектор Новомосковського міськрайонного відділу органу пробації лейтенант внутрішньої служби Максим Закордонець з метою популяризації служби пробації України.

Також на свято були запрошені представники інших служб та органів, з Національної поліції України, Державної виконавчої служби та місцевого самоврядування,  де кожен із них розповідав про свою діяльність, специфіку роботи та обов’язки які покладені на них, захід проходив у формі лекції-семінару.

Оскільки Максим колишній студент даного коледжу ним було розроблено та продемонстровано презентацію на тему: «Пробація та її партнерські відносини з органами місцевого самоврядування та іншими органами влади».    До уваги аудиторії була представлена діяльність Новомосковського міськрайонного відділу органу пробації та обов’язки працівників відділу щодо виконання своєї роботи.

Наприкінці зустрічі керівники навчального закладу висловили подяку за виступи кожного з представників діючих органів та домовилися в подальшому плідно співпрацювати, так як, питання про правову інформатизацію молоді є особливо актуальним та важливим на сьогоднішній день.

 

Ростислав ОЛЕНІН

Новомосковський МРВ

філії Державної установи "Центр пробації"

у Дніпропетровській області

Комментарии