У Новомосковському музеї облаштували Новорічну фотозону в стилі ХІХ століття

Працівники Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П.Калнишевського облаштували Новорічну фотозону для жителів міста в стилі ХІХ століття. Сама ж фотозона розташована у оновленій залі №3 міського музею.

Нагадаємо, що в листопаді 2020 року в музеї ім. П.Калнишевського завершили реекспозицію залу № 3. Цій справі співробітники музею присвятили майже рік ремонтних і в той же час дослідницьких робіт. Адже експозицію створювали практично з нуля. Раніше цей зал, створений ще в 70-ті роки, був присвячений періоду «громадянської війни, колективізації, індустріалізації і т. д. Але в останні роки вже був більш схожий на склад старих речей.

Історичний зріз представлений в цьому залі дуже складний і насичений: від початку існування повітового міста Новомосковська Катеринославської губернії і закінчуючи 30-ми роками ХХ століття.

Саме в цій залі створена фотозона - куточок кімнати будинку кінця ХІХ - початку ХХ століття, в який додали новорічно-різдвяних мотивів.

Якщо ви бажаєте зробити оригінальне фото, то можете завітати до Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім.П.Калнишевського за адресою: вул. Українська,4. Працює музей вівторок-неділя (понеділок вихідний) з 8:00 до 17:00.