У Новомосковському ліцеї «Самара» пройшов фінал особистої першості з шахів

Днями відбувся довгоочікуваний фінал особистої першості з шахів Новомосковського міського ліцею «Самара».

У фіналі кожним з 8 учасників було зіграно по 7 партій з кращими шахістами ліцею «Самара», які здобули найбільшу кількість перемог у двох півфіналах.

Звання Чемпіона ліцею з шахів 2018 року здобув Полтавець Данило, учень 10 -А класу, який виграв усі сім партій фіналу, набравши сім очок із семи можливих.

Друге місце посів Чумаков Дмитро, учень 7-Б класу, здобувши у фіналі 6 очок із семи можливих.

Учень 9-А класу Замковий Анатолій виграв у суперників 5 партій і посів третє місце у фіналі особистої першості з шахів Новомосковського міського ліцею «Самара» 2018 року.

Організатори заходу висловили всім учасникам фіналу і двох півфіналів вдячність за участь, за прагнення і волю до перемоги.

«Віримо, що кожен із вас збагатився новим досвідом і новими знаннями. Кожен дізнався щось нове про себе, дізнався про те, як часом не просто приймати поразку і при цьому не втрачати інтересу до справи, якою займаєшся», - повідомили організатори заходу.

Всі учасники більше дізналися про шахи і про те, яким же чином проводяться справжні шахові турніри.

Бажаємо нашим шахістам нових перемог і досягнень!

Маємо надію, що шахові турніри в ліцеї будуть проводитися регулярно і за участю ще більшої кількості ліцеїстів, ну а справжня багаторічна любов директора ліцею Мітченко Олени Сергіївни до шахів не дасть згаснути таким потрібним і корисним починанням у ліцеї.