У Новомосковському ліцеї «Самара» провели «Найбільший урок у світі» про права дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дітей. Цього дня було прийнято перший в історії документ, який об`єднав майже всі країни світу, - Конвенцію про права дитини. Новомосковський міський ліцей «Самара» приєднався до ініціативи ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі сталого розвитку.

Завдяки цій ініціативі діти зі всього світу об`єднаються довкола мети збереження дитячих життів , боротьби за свої права та допомоги в реалізації свого потенціалу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії Дерев`янко Наталія Олександрівна провела урок у 10-Б класі на тему «Знаю права й змінюю світ», присвячений 75-річчю з дня заснування ООН.

В ході уроку ліцеїсти продемонстрували ґрунтовні знання з  правознавства, аналізуючи статті Конвенції про права дитини, визначаючи глобальні проблеми та пріоритетні цілі сталого розвитку в Україні,  розглянули історію створення та діяльність  організацій ООН та ЮНІСЕФ.

#WorldChildrensDay або #ВсесвітнійДеньДитини – це не просто хештег, це заклик до дій від імені дітей, щоб створити краще майбутнє для кожної дитини. Усесвітній день дитини дуже важливий, щоб молоде покоління вчилося реалізовувати свої права. Учні ліцею завжди готові долучитися до міжнародних ініціатив, які стосуються захисту прав дітей.