У Новомосковських школах продовжено карантин

У зв'язку з поточною епідеміологічною ситуацією, а саме великою захворюваністю дітей на ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції), у Новомосковську було прийнято рішення продовжити карантин у міських школах ще на три дні.

Показник захворюваності на грип, ГРВІ населення міста перевищує епідемічний поріг на 55%.

Тому було прийнято рішення продовжити карантин у школах м. Новомосковська по 19 лютого 2020 року включно, до школи 20 лютого.

Що ж стосується дитячих садочків Новомосковська, то вони будуть працювати у штатному режимі, адже там поки що не спостерігається підвищення кількості хворих діточок.

Нагадаємо, що навчальні заклади міста були переведені на карантин з 3 лютого 2020 року.

Звертаємо увагу, що вірус грипу легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт.

Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Це - висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів, лихоманка, головний біль, ломота у м’язах і суглобах, загальна слабкість, втрата апетиту, нудота, кашель, що може тривати більше двох тижнів, нежить.

В жодному випадку не займайтесь самолікування - звертайтеся до сімейного лікаря. Звертаємо увагу, що лікувати грип тепловими процедурами, фітотерапією, вітамінами, інтерферонами, гомеопатичними препаратами не ефективно та може призвести до тяжких ускладнень.

Найбільш дієвим захистом від грипу є вакцинація. Найкращий час для щеплення — напередодні грипозного сезону. Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу.

Комментарии