У м. Новомосковську рятувальники провели інструктаж з керівниками та членами виборчих дільниць

З метою забезпечення безпеки громадян під час підготовки та проведення виборів Президента України, 21 березня в приміщенні актової зали Новомосковської міської ради розташованої по вулиці Гетьманська в місті Новомосковськ, співробітниками Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області проведено інструктаж з керівниками та членами виборчих дільниць міста та району під час проведення навчального тренінгу з керуючим складом ДВК.

В ході заходу висвітлені основні профілактичні заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях та оговорені основні недоліки з питань пожежної безпеки, які залишаються не усуненими на об’єктах розміщення виборчих дільниць.

Не менш важливим було обговорення правил поведінки та алгоритму дій у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Наостанок співробітники ДСНС зазначили, що протипожежні вимоги мають дотримуватись усіма керівниками та членами виборчих дільниць протягом всього процесу голосування та під час підрахунку голосів.

У разі виявлення надзвичайної події (пожежі, розливу легкозаймистих речовин, хімічно небезпечних продуктів тощо) слід негайно зателефонувати до Служби порятунку 101.

Комментарии