Учні Новомосковської школи №18 провели традиційне свято «Бенефіс талантів»

16 травня, у Всесвітній день вишиванки у Новомосковському закладі загальної середньої освіти №18 відбулось традиційне свято шкільної родини по вшануванню творчо обдарованих учнів «Бенефіс талантів».

«Єдність, взаєморозуміння, відчуття спільної мети, вдячність і гордість створювали енергетику прекрасного заходу», - зазначила на своїй сторінці у Фейсбук адміністрація школи.

Також на даному заході учні, вчителі та батьки підводити підсумки навчального року.

За останній час 200 учнів стали володарями зіркових дипломів. А переможці предметних олімпіад, вже традиційно, отримали вагомі грошові премії.

У 2018-2019 році у активі школи 55 перемог: 47 у міських і 8 в обласних олімпіадах.

Учениці 10-В класу Сіда Юлія і Ковтун Альона, 11-А - Боднарук Анастасія, 9-А - Воробйова Валерія, учень 11-Б - Водопьян Станіслав стали своєрідними рекордсменами, бо мають перемоги у декількох олімпіадах. Інтелект, наполегливість, сила волі, прагнення до знань, мотивація – найголовніші складові успіху юних зірочок.

«Вісімнадцята живе, розвивається і рухається до нових звершень в унісон своєму кредо: «Твори себе щодня! Будуй себе! І завжди пам'ятай, що ти Людина!», - також написала у своєму пості адміністрація даного навчального закладу.

Комментарии