Учні Новомосковського ліцею “Самара” провели Дні здоров’я

Однією з найулюбленіших традицій учнів, вчителів у ліцеї «Самара» м. Новомосковська, є проведення Днів здоров'я. Двічі на рік, у вересні і у травні, весь колектив ліцею виходить у ліс і дружно та весело проводить час, змагаючись, граючи, спілкуючись.

Ось уже два роки поспіль Дні здоров'я проходять на базі Дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я», за що вся ліцейська сім'я дуже вдячна керівництву центру, а саме директору Лозовій О.Ю. та заступнику директора з виховної роботи Золотухіній О.С.

Крім традиційних змагань між класними колективами з футболу і волейболу, в цей день ще були проведені тренінги на командоутворення в 8,9 і 10 класах. Для учнів 7-х класів були організовані естафети старшокласниками 10-х класів.

Ну, і незмінною традицією в проведенні Дня здоров'я є здача «літературних боргів» по віршам Гончаровій Валентині Степанівні, вчителю української мови та літератури. Цей рік не став винятком: по одному, а іноді дружно хором, іноді мелодійно виспівуючи, ліцеїсти декламували вірші, і на лісових галявинах то там, то тут, лунала поезія українських класиків.

Також другий рік поспіль в кінці Дня здоров'я підводиться підсумок конкурсу на кращий соціальний ролик, що проходив у ліцеї з ініціативи ліцеїстів. Цього року переможцями стали учні 9-Б класу Денисевич Данило і Борисенко Данило.

Яскравим завершенням цього прекрасного дня став танцювальний флеш-моб, підготовлений класними колективами 8-Б, 9-А, 10-А та 10-Б класів.

Такий активний відпочинок у чарівному самарському лісі наповнює всіх ліцеїстів та вчителів енергією, силами для нових звершень і радістю єднання з природою.

Адміністрація ліцею “Самара”

Комментарии