Учасники Новомосковського розмовного клубу англійської мови відсвяткували Різдво

5 січня працівники юнацького відділу Новомосковська центральна міська бібліотека  разом з учасниками розмовного клубу англійської мови «Open borders» святкували Різдво.

Народознавча година «Новорічні свята на планеті Земля» почалася з розмов про новорічні традиції в Україні, звичаї та обряди, які передаються з покоління в покоління.

Тему звичаїв продовжили хлопці-волонтера, Пітер Харт та Камерон Хаббард, які поділилися теплими історіями про Святвечір в Америці та розповідями про Санта Клауса. Хоч свято одне й те саме, проте традиції святкування геть різні і дізнатися про них і українцям, і американцям було дуже цікаво.

Окрім цього під час посиденьок прозвучали побажання англійської мовою, але не прості – учасники мали вигадати вітання з Різдвом на окрему літеру англійської абетки. У якості святкового подарунка, Пітер та Камерон розкрили клубчанам їх сімейні секрети приготування різдвяного печива по-американськи, які не знайти навіть в мережі Інтернет.

Тож запрошуємо всіх долучатися до розмовного клубу англійської мови «Open borders», аби не тільки покращити свої розмовні навички, а й дізнатися багато цікавого про традиції, звичаї та життя в Сполучений Штатах Америки.

Комментарии