Три багатоквартирні будинки у м. Новомосковську предадуть на баланс іншого комунального підприємства

На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення «Про передачу будинків в управління Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради», згідно якого три багатоквартирні будинки нашого міста будуть обслуговуватись іншим балансоутримувачем.

З метою забезпечення кваліфікованого, якісного утримання, обслуговування та поточного ремонту житлового фонду, його технічного обладнання, належного санітарного стану прибудинкових територій, для створення мешканцям належних умов проживання, враховуючи численні скарги громадян щодо незадовільного утримання будинків, споруд та прибудинкових територій ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ»», керуючись ст. 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Новомосковської міської ради В И Р І Ш И В :

- Передати в управління Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради з 01.11.2019р. багатоквартирні житлові будинки, що розташовані за наступними адресами:

 

- вул. Спаська, 9-А;

- вул. Космонавтів, 24;

- вул. Сучкова, 32 (мансардний поверх).

 

- Директору ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ»» здійснити перерахунок за виконані житлово-комунальні послуги та припинити нарахування платежів жителям будинків, виконавцем житлово-комунальних послуг в яких визначено Комунальне підприємство «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» згідно п.1 даного рішення  з 01.11.2019 року.

- Директору Комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради:

* прийняти в управління та утримання будинки житлового фонду, зазначені у п.1 даного рішення;

* довести до відома мешканців будинків інформацію про зміну виконавця житлово-комунальних послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій до 01.11.2019 року;

* укласти договори з надання комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з 01.11.2018 року;

* надати на затвердження виконавчого комітету Новомосковської міської ради розрахунок тарифу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

- Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль – на першого заступника  міського голови.

Комментарии