Сьогодні у Новомосковську вшановують пам’ять загиблого героя АТО

Костріченко Олег Володимирович народився 18 червня 1985 року у місті Новомосковськ. Олег навчався в середній школі №6, після закінчення якої, вступив на навчання та успішно закінчив Дніпропетровський ліцей залізничного транспорту.

З 2005 року, закінчивши строкову військову службу в Збройних Силах України, Олег розпочав будувати своє щастя. Працював, одружився, виховував дитину, мріяв та втілював у життя свої надії та мрії.

2014 рік. Війна. Не вагаючись, другого квітня, Олег Володимирович прибув до військового комісаріату та був призваний на військову службу по мобілізації до військової частини А1302 на посаду командира відділення.

З перших днів своєї служби Олег у складі свого підрозділу військової частини А1302 виконував бойові завдання в боротьбі з ворогом України.

16 жовтня 2014 року, в районі селища Верхньоторецьке Донецької області, Олег прийняв свій останній бій з ворогом. Сержант Костріченко Олег Володимирович, нехтуючи своїм життям, проявивши мужність і героїзм, здійснював евакуацію з-під ворожого обстрілу пораненого побратима. І саме в цей час, куля ворожого снайпера обірвала життя Олега.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України №282/2015 від 23 травня 2015 року сержант Костріченко Олег Володимирович нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).


Одна з вулиць міста Новомосковська з 2016 року носить ім'я героя О. Костріченко.
13 жовтня 2015 року, на фасаді Новомосковської загально-освітньої школи № 6, в пам'ять про героя відкрито меморіальну дошку.


Світла пам'ять захисникам української землі!
Світла пам'ять Олегові!
МИ ПАМ’ЯТАЄМО!