Старшокласники Новомосковської СЗШ №15 долучились до проекту «Професія поряд»

14 травня 2019 року в СЗШ №15 м. Новомосковська в рамках проекту «Професія поряд» відбулась зустріч школярів 10 класу та представників Дніпропетровського  університету митної справи та фінансів. Зустріч відбулась  в форматі Skypе-зв’язку.

Григораш Ольга Вікторівна - секретар приймальної комісії університету митної справи та фінансів ознайомила майбутніх випускників, з особливостями навчання в університеті, умовами надання гуртожитку.

Отримали уявлення школярі не тільки про яскраве, повне подій життя студентів: конференції, семінари, конкурси, активну міжнародну діяльність університету, можливість вивчення іноземної мови, але і в подробицях про кожну професію та спеціальність, яку можна отримати в університеті. Більшість з цих професійних напрямків та спеціальностей - це сучасні актуальні професії, які є зараз конкурентоспроможними на ринку праці.

В університеті митної справи та фінансів працює відділ сприяння працевлаштуванню. Він надає допомогу у працевлаштуванні студентів, співпрацює з роботодавцями.  За таких умов освіта - це завжди крок до успішної кар’єри.

Школярі були запрошені на день відкритих дверей, який незабаром відбудеться в університеті, а також на університетські заходи та зустрічі.

Маємо надію, що отримана майбутніми випускниками інформація буде для них корисною.

Комментарии