Служба зайнятості допомогла у професійному самовизначенні 230 школярам Новомосковська

«Твій вибір – успіх та професійна кар’єра!» – під таким гаслом протягом березня 2021 року провідна фахівчиня з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Ірина Санжаревська провела цикл профорієнтаційних заходів для учнівської молоді, з метою їх професійного самовизначення, на базі Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка.

Під час цих зустрічей фахівчиня презентувала школярам послуги служби зайнятості для молоді, розповіла про можливості електронного сервісу установи «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» у питанні професійного самовизначення; ознайомила з затребуваними професіями сьогодення та розповіла, які спеціальності користуватимуться попитом на сучасному ринку праці у майбутньому.

У процесі перегляду відеопрезентації навчального закладу студенти коледжу разом з викладачами розповіли про свої спеціальності і продемонстрували набуті професійні навички.

А запрошені школярі долучилися до інтерактивної «подорожі» у світ юриспруденції, спостерігали за «роботою» майбутніх бухгалтерів та взяли участь у майстер-класі по виявленню фальсифікованих товарів та приготуванню коктейлів і фруктових чаїв.

«Найважливіше у житті – вчасно зрозуміти своє покликання і сказати собі: «Це–моє!». Такі зустрічі допомагають шкільній молоді зробити правильний професійний вибір та побудувати успішну кар’єру», – зауважила І. Санжаревська.