Служба зайнятості допомогла у професійному самовизначенні 230 школярам Новомосковська

Формувати готовність випускників шкіл до обґрунтованого вибору професії з урахуванням своїх нахилів, здібностей, стану здоров’я та потреб ринку праці; актуалізувати процес професійного самовизначення учнів – актуальні задачі для дорослих, адже незабаром вони стануть потенційними працівниками. А ось успішними чи ні, у деякій мірі залежить від нас з вами.

Дніпропетровська обласна служба зайнятості має великий досвід роботи з шкільною молоддю.

На звернення директорки Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка Любові Піхотіної, провідна фахівчиня з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Ірина Санжаревська активно долучилася до проведення циклу профорієнтаційних заходів «Твій вибір – успіх та професійна кар’єра!» для учнівської молоді на базі навчального закладу

Під час цих зустрічей фахівчиня презентувала школярам послуги служби зайнятості для молоді, розповіла про можливості електронного сервісу установи «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» у питанні професійного самовизначення; ознайомила з затребуваними професіями сьогодення та розповіла, які спеціальності користуватимуться попитом на сучасному ринку праці у майбутньому.

У процесі перегляду відеопрезентації навчального закладу студенти коледжу разом з викладачами розповіли про свої спеціальності і продемонстрували набуті професійні навички.

А запрошені школярі долучилися до інтерактивної «подорожі» у світ юриспруденції, спостерігали за «роботою» майбутніх бухгалтерів та взяли участь у майстер-класі по виявленню фальсифікованих товарів та приготуванню коктейлів і фруктових чаїв.

«Найважливіше у житті – вчасно зрозуміти своє покликання і сказати собі: «Це–моє!». Такі зустрічі допомагають шкільній молоді зробити правильний професійний вибір та побудувати успішну кар’єру», – зауважила І. Санжаревська.

До відома: протягом березня 2021 року 230 школярів Новомосковська ознайомилися з послугами служби зайнятості, електронними сервісами установи та можливостями «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» з метою професійного самовизначення.