Святкування Дня Святої Трійці пройшло у Новомосковську

У цьому році, 16 червня християни відзначають День Святої Трійці – одне з головних церковних свят. У народі свято Трійці називають «зеленим» літнім святом. За християнським календарем Трійця настає рівно через 50 днів після Великодня. Тому це свято має ще одну назву — П’ятидесятниця. Не залишились осторонь такої події і жителі Новомосковська. Саме ж народне гуляння проходило біля міського будинку культури ім. О. Гончара.

«Зелена неділя – весела неділя» - саме під таким лозунгом проходило народне гуляння у Новомосковську.

Цьогорічне свято було організовано працівниками Новомосковського міського будинку культури ім. О. Гончара та проходило за підтримки народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренко, який став спонсором усіх проведених на святі конкурсів та подарунків.

Як і годиться, розпочалось святкування з концертної програми. Своїми талановитими виступами гостей свята розважали: зразковий хореографічний колектив «Грація», зразкова естрадно-циркова студія «Меланж Арт», дует «Щаслива родина», народний вокальний гурт «Заспів», народний хор козацької пісні «Самарська слобода», хореографічний колектив «Флай денс грей», вокальний гурт «Родичі», хореографічний колектив «Водограй», гурт патріотичної пісні «Воля», а також неперевершені вокалісти Ольга Мельничук, Анастасія Чарун, Анастасія Строїло, Анна Бардаченко, Вікторія Юрченко, Анастасія Лук’янова, Артем Черкасов та ін.

Не дивлячись на страшенну спеку ново московці з радістю пускались в танок під запальні мотиви пісень,  щиро посміхались, підспівували артистам та гучно аплодували після кожного номеру.

Минулого року працівниками БК ім. О. Гончара було започатковано традицію заквітчувати деревце стрічками і своїми бажаннями. В цьому ж році дану традицію підтримало чимало охочих. Діточки з радістю зав’язували різнокольорові стрічки на гілках невеличкого деревця, при цьому кожен з них, подумки, загадував бажання.

Протягом усього свята три чарівні ведучі Ольга Мельничук, Анастасія Чарун та Анастасія Строїло розповідали присутнім про всі традиції, особливості та вірування під час святкування Дня Святої Трійці, а також повідали про традиції започатковані міським будинком культури.

«Окрім нової традиції з Троїцьким деревцем та стрічками бажань, ми вирішили створити символи до кожного нашого великого свята. Минулого року це був  пам’ятник борщу – до «свята Борщу», а до сьогоднішнього свята Трійці, силами працівників БК ім. Гончара, було створено чарівну клумбу з квітками. Все що ми створюємо, ми робимо для вас, для кожного, для краси та затишку. Тому давайте будемо шанувати та берегти наші «витвори мистецтва», а ми, в свою чергу, будемо створювати нові шедеври власними руками», - зазначили ведучі.

Також, крім концертної програми, на святі проходило безліч конкурсів, веселих розваг і лотерея. Учасники, які здобули перемогу в різних номінаціях, були нагороджені подарунками та приємними призами.

Святкова програма завершилася. У повітрі над Новомосковськом відчувалася стародавня магія цього дня - дівчата у вінках з польових квітів нагадували прекрасних русалок, хтось підходив до Троїцького деревця та загадуючи бажання зав’язував на гілочках стрічки, а хтось, будучи у піднесеному настрої, співав народні пісні.

Комментарии