Саксофоністи з Новомосковська зайняли перше місце на ювілейному конкурсі-фестивалі «Полтавська битва 2019»

Протягом 11 та 12 травня у м. Полтаві проходив Відкритий фестиваль-конкурс виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах «Полтавська битва 2019». До участі у фестивалі долучились і наші земляки, вихованці Новомосковської школи естетичного виховання ім. М. Бровченка, а саме тріо саксофоністів Гур'єв Ілля, Савченко Ярослав та Лопатич Христина.

«Цьогорічний фестиваль «Полтавська битва» був ювілейним, адже проходив уже вдесяте. з року в рік цей конкурс набирає все більших обертів і охочих взяти в ньому участь – збільшується. Цього разу у Полтаві зустрілись більш ніж 550 учасників з усіх куточків нашої країни. Нині цей фестиваль є дуже престижним серед юних музикантів і, що є важливим, для усіх учасників він є безкоштовним», - зазначили у Полтавській міськраді.

Традиційно, фестиваль проходить на базі дитячої музичної школи № 1 імені Платона Майбороди.

В урочистій атмосфері на Театральній площі міста переможцям конкурсу-фестивалю у кожній з номінацій та категорій вручили почесні грамоти та подарунки. Тріо саксофоністів з Новомосковська Гур'єв Ілля, Савченко Ярослав та Лопатич Христина зайняли перше місце в категорії «духових інструментів».

Також під час проведення фестивалю-конкурсу, окрім самих конкурсних прослуховувань, проводилися майстер-класи та відкриті уроки.

Комментарии