Рятувальники Новомосковська перевіряють виконання карантинних заходів

25 березня 2020 року, мобільною групою у складі співробітників Новомосковського міськрайонного відділу та 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, співробітників Національної поліції, представника Держпродспоживслужби та медичного працівника з метою контролю за безумовним виконанням положень постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 щодо заборони роботи суб’єктів господарювання, які здійснюють прийом відвідувачів (за винятком тих, на яких відповідно до рішень Уряду заборона не поширюється), виявлення незаконної діяльності таких суб’єктів та вжиття до порушників заходів відповідно до вимог чинного законодавства, проведено відповідне відпрацювання об’єктів розташованих на території міста Новомосковськ.

На об’єктах, які не закриті на карантин, співробітники ДСНС розмістили інформаційні плакати «Як знизити ризики інфікування корона вірусом?».

Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення з керівництвом та працівниками об’єктів проведено профілактичні бесіди. Під час яких закликали дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки. Попередили людей без нагальної потреби не виходи на вулицю.

Шановні громадяни! Не нехтуйте застереженнями. Бережіть себе й своїх близьких!