Рятувальники Новомосковська закликають населення відпочивати на природі з розумом

14 травня поточного року з метою попередження пожеж в природних екосистемах та загибелі людей на воді, рятувальники 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області провели профілактичні бесіди з відпочиваючими вздовж берегової зони річки Самара в природному масиві «Самарь» в місті Новомосковськ.

В ході проведення рейду співробітники ДСНС довели відпочиваючим статистику пожеж в природних екосистемах, основну увагу направлено на заборону та обмеження розведення багать в екосистемах.

З метою якісного засвоєння застережень усім співрозмовникам рятувальники вручили профілактичні листівки «Бережіть екосистеми від пожеж!» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання у лісі, на відкритій території, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, протипожежні заходи в природних екосистемах нескладні, потребують лише обережного дбайливого ставлення, розуміння серйозності можливих наслідків. Тож відпочивайте безпечно!

Комментарии