Рятувальники Новомосковська довели населенню правила безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

16-го листопада інспектори Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області з метою недопущення випадків підриву, каліцтва людей внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними предметами провели інформаційно - роз’яснювальну роботу з населенням по вулиці Космонавтів та провулку Волгоградський  в місті Новомосковськ.

Співробітники ДСНС довели населенню алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, нагадали певні правила, які необхідно дотримуватися, щоб уберегти від небезпеки себе та оточуючих, а саме:

не чіпайте, не рухайте знахідку;

зафіксуйте точний час, коли вона була виявлена;

відгородіть місце, де знаходиться підозрілий предмет;

відведіть подалі людей від підозрілої знахідки;

припиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця;

організуйте тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених фахівців та не допускайте туди сторонніх осіб;

про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити до Служби порятунку «101».

Пам’ятайте! Виконання цих правил допоможе зберегти здоров’я вам та вашим близьким.

На сьогоднішній день роботи із знешкодження вибухонебезпечних предметів виконують піротехнічні підрозділи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області.

Шановні громадяни! Необережні дії при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів можуть коштувати здоров’ю і життю людей. У разі виявлення вибухонебезпечного предмету одразу телефонуйте до «Служби порятунку  101».