Рятувальники нагадали учням школи №13 основи безпеки життєдіяльності

15 травня поточного року в рамках проведення «Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності» інспектори Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій), навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, завітали до «Закладу загальної середньої освіти №13» розташованого по вулиці Волгоградській в м. Новомосковськ.

В ході профілактичного заходу співробітники ДСНС провели інформаційно - роз’яснювальну роботу з учнями 5-го та 7-го класів навчального закладу. Дітям нагадали основні заходи безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, правила пожежної безпеки в побуті та в природних екосистемах, і т.д. Застерегли завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, дотримуватися правил переходу вулиць і доріг, не влаштовувати ігри на тротуарі та біля доріг, не розпалювати вогнища і кидати в вогонь легкозаймисті рідини. Порадили обережно користуватися електричними побутовими приладами: телевізором, праскою, холодильником, тощо.

Нагадали, що у разі небезпеки потрібно негайно телефонувати до Служби порятунку 101.

З метою якісного засвоєння дітьми застережень рятувальники вручили викладачам матеріали наочної агітації для розміщення на інформаційних куточках навчального закладу.

Проведення таких заходів мають на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.

Комментарии