Рятувальниками Новомосковська проведено інструктаж щодо дотримання вимог пожежної безпеки на об’єктах розміщення виборчих дільниць

7 березня співробітниками Новомосковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проведено інструктаж з обслуговуючим персоналом об’єктів розміщення виборчих дільниць розташованих на території Новомосковського району та міста Новомосковськ.

Рятувальники попередили про заборону застосування несертифікованих електронагрівальних приладів; самовільне влаштування додаткових електромереж; застосовування нестандартних запобіжників; завішування електродротів плакатами, картами, гаслами, обгортання електричних ламп папером або будь-якими горючими матеріалами, влаштування електромережі та встановлювання електророзеток на горючих конструкціях кабін і т.п.

Також наголосили на необхідності утримання евакуаційних виходів з будівель у належному стані. Нагадали присутнім правила користування первинними засобами пожежогасіння та розповіли про їх відповідне розташування на об’єкті.

Фахівці ДСНС вручили пам’ятки з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці та наголосили, що у разі виявлення надзвичайної події (пожежі, розливу легкозаймистих речовин, хімічно небезпечних продуктів тощо) слід негайно повідомити про це Службу порятунку за номером «101».